UA RU
×
Сонячний фотоелектричний модуль Jinko Solar JKM-580N-72HL4-BDV
На складі
Код: 20805
Купити в один клік
Кредити онлайн
Установка
з гарантією
Безпечна
оплата карткою
Відправка
протягом 1-3 днів
Опис
Характеристики
Потужність — 580 Вт;
Позитивний толеранс потужності — 0~+3%;
Макс.напруга потужності — 42.59В;
Макс.струм потужності — 13,62А;
Напр.розімкнутого ланцюга — 51.47В;
Струм короткого замикання — 14,37А;
Максимальна напруга системи — 1500B DC (IEC);
Компактні розміри — 1722х1134х30 мм; Вага 22 кг;
Алюмінієва рама;
Висока надійність;
Зручне розташування на крівлі;
Механічна стійкість до складних погодних умов;
Гарантія на модуль 15 років;
Гарантія на лінійну потужність — 30 років.
Опис
Сонячна панель Jinko Solar JKM-580N-72HL4-BDV має потужність 580 Вт і 72 сонячні елементи, що забезпечує високий вихідний потік електроенергії. Також він має високу стійкість до механічних пошкоджень і агресивних впливів довкілля, а також має клас захисту IP68, що забезпечує його захист від пилу та води.